Dla wygody użytkownika strona przechowuje pliki cookies. Pozostając na stronie, akceptujesz politykę prywatności.

Aktualności

Oświadczenie

Opublikowany: 26.09.2023

Szanowni Państwo

W związku z sytuacją, która zaistniała w firmie Superior Die Set Corporation dotyczącą procesu sprzedaży nowemu właścicielowi informujemy, że nie ma to najmniejszego wpływu na funkcjonowanie spółki Proplastica w Polsce.               

Pragniemy podkreślić, że nasza pozycja pozostaje silna i niezagrożona. Dzięki dobremu zarządzaniu, efektywnemu wykorzystaniu zasobów ludzkich i maszynowych firma stale się rozwija.

W 2023 roku wydział produkcji został wyposażony w nowoczesne maszyny MAZAK: HCN5000 oraz NEXUS5000 z systemem paletyzacji na 18 palet, zaś w styczniu 2024 roku zostanie uruchomiona nowa obrabiarka DMG MORI CMX 1100V. W 2024 roku przewidujemy również dalsze inwestycje, aby zwiększyć możliwości produkcyjne (np. maszyny CNC współpracujące z rozbudowanym systemem paletyzacji).

Nasze wyniki finansowe i operacyjne są stabilne, prognozy na przyszłość obiecujące, a systematyczne i znaczne wydatki inwestycyjne potwierdzają naszą mocną pozycję rynkową i ambitne plany na przyszłość. Współpracujemy z renomowanymi partnerami i ciągle poszerzamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Nasze działania są ukierunkowane na długoterminowy sukces i wzrost wartości firmy.

Jesteśmy zobowiązani do dalszego umacniania naszej marki i zapewnienia najwyższej satysfakcji dla naszych klientów i partnerów biznesowych.

 

Prezes Zarządu Proplastica Sp. z o.o.
Artur Piotrowski

Opublikowany w:
Wróć